scorecardresearch.com Astroloji Atlası (8 Kitap + 1 Cd-Rom Kitap) ve Tüm Astroloji Kitapları Radikal Kitap'ta!
Astroloji Atlası (8 Kitap + 1 Cd-Rom Kitap)

Astroloji Atlası (8 Kitap + 1 Cd-Rom Kitap)

Yayınevi : BOYUT YAYIN GRUBU

Tür : Astroloji

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Astrolojinin ilginç tarihçesini, doğduğunuz anın ve gelecek günler için astroloji haritası çıkartma yöntemini, burçların gizemli dünyasında yatan kişiliğinizi, kendimize yön vermek için gezegenlerin doğum anında aldığı ve astrolojik evler bağlamında neleri fısıldadıklarını, Güneş ve Ay tutulmalarının astrolojik olarak ne anlama geldiğini, güneş sistemiyle ilgili bazı ilginç bilgileri, geri giden gezegenlerin astrolojik anlamlarını Astroloji Atlası''nda zevkle okuyacaksınız...
Astroloji Atlası, teknoloji çağının hızını sadece okutarak sağlamıyor. CD-Rom da bu setin içinde. Astroloji 5.40 programı sayesinde horoskobunuz verdiğiniz bilgiler ışığında size sunuluyor.
Ayrıca merak ettiğiniz tüm soruların cevabı anında size ulaşıyor. Burcum Kova, Boğa ile aşk hayatım nasıl olur?, "Ortağımın burcu Balık benim gibi bir Aslan''la anlaşabilir mi?" bir "tık" yetiyor. CD-Rom’da bulunan yıldız haritası çıkarma özelliğiyle yıldız haritanızı kendiniz çıkaracak, yıldızların etkilerine göre size en uygun kişiyi bulacaksınız.
4 renk baskılı, üzeri selefon kaplama Mikro mukavva, üzeri kuşe sıvamalı özel ambalaj içinde 80 gr. özel kitap kağıdına basılmış 8 citli kitap (şömiz kaplı)+CD Rom

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963