scorecardresearch.com Sevgi Uğruna Yaptıklarımız ve Tüm Aşk Roman ve Öyküleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Sevgi Uğruna Yaptıklarımız

Sevgi Uğruna Yaptıklarımız

Yazar : Kristin Hannah

Sayfa Sayısı : 464

Yayınevi : PEGASUS YAYINLARI

Tür : Aşk Roman ve Öyküleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Aynı Şeyin Özlemini Çeken İki Kadın... Ailenin Ne Anlama Geldiğini Öğrenecekleri Duygusal ve Dokunaklı Bir Yolculuk...

Yıllar süren uğraşına rağmen çocuk sahibi olamaması Angie Malone''u çok üzmüştür. Acı dolu bir boşanmanın ardından Pasifik Northwest''teki kasabasına döner ve aile restoranının yönetimini devralır. Hayatın dalgalar gibi yükselip alçaldığı West End''de, problemli genç bir kadınla tanışıp arkadaşlık etmeye başlayan Angie''nin hayatı bütünüyle değişmeye başlar.
Angie, Lauren Ribido''yu işe alır çünkü on yedi yaşındaki bu kızda farklı bir şeyler bulur. Aralarında sıkı bir bağ oluşur ve annesi Lauren''ı terk ettiğinde Angie ona kalacak bir yer verir. Ama bu iyiliğin sonuçlarına göğüs gerecek güçte değildir henüz. Biri çocuk özlemi çeken, diğeriyse anne sevgisine hasret bu iki kadın kimsenin hayal edemeyeceği bir şekilde sınanacaktır.

"Harika... Çok dokunaklı... Karakterlerin sıcaklığı ve karmaşık kişilikleri derinlerde kalmış duyguları ortaya çıkarıyor."
-RT Book Reviews-

"Hannah, okuyucuyu karakterlerin hayatına sürükleyip onları kendi arkadaşlarıymış gibi hissettirirken ailedeki acıları ve sevinçleri ele alarak neden kadın edebiyatının yıldızı olduğunu bir kez daha kanıtlıyor."
-Booklist-

"Hannah başkahramanlarının ruh halini derinlemesine yansıtıp hislerindeki ufak farklılıkları betimlemekte çok başarılı."
-The Washington Post Book World-

"Yürek burkucu... Hem acı hem tatlı."
-Publishers Weekly-

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Samanyolu'

  Yazar : Kerime Nadir

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Samanyolu önce -her zamanki gibi- tefrika edilir. Sonra kitap halinde basılır. Birdenbire büyük ilgi devşirir. Bu ilginin...
  Devamı...
 • 'Skandal Evlilik'

  Yazar : CATHY MAXWELL

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Skandal Evlilik - Cathy Maxwell Aşk, skandallara göğüs gerebilir mi? Leah Carrollton mükemmel erkekle...
  Devamı...
 • 'Sevgiye Uyanış'

  Yazar : Safiye Çetinkaya

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Sevgiye Uyanış - Safiye Çetinkaya Belki de her okuduğunuz romanda kahraman siz olursunuz. Ama en çok kendi hikâyenizde...
  Devamı...
 • 'Bunu Sen İstedin '

  Yazar : Vefa Enver

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Bunu Sen İstedin - Vefa Enver Tatlı uçuk kaçık bir hikâye okumaya hazır mısınız? Vefa Enver’in romantik aşklarının...
  Devamı...
 • 'Benim Mutlu Hayatım'

  Yazar : Lydia Millet

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Benim Mutlu Hayatım - Lydia Millet Benim Mutlu Hayatım akıl hastalarının kaldığı metruk bir hastanede kilitli bir...
  Devamı...
 • 'Mahremiyet'

  Yazar : Rubert Thomson

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Mahremiyet - Rubert Thomson 1691 yılının Floransa’sı… Rönesans daha gerçekleşmemiş, kentler büyük bir karanlık...
  Devamı...
 • 'Kendi Hayatını Yaşa'

  Yazar : Özlem Çelik

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Kendi Hayatını Yaşa - Özlem Çelik Keyifle okuyacağınız bir romantik komediye hazır mısınız ? Şimdi dürüst olma...
  Devamı...
 • 'Aşk'zede'

  Yazar : Özge Doğar

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Aşk''zede - Özge Doğar Aşk’zedeyi okurken dört mevsiminde tadını hissedeceksiniz. Aşk yaz gibi sıcak, mutluluk ilkbahar...
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963