scorecardresearch.com Maskeli Balo ve Tüm Aşk Roman ve Öyküleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Maskeli Balo

Maskeli Balo

Yazar : Brenda Joyce

Sayfa Sayısı : 464

Yayınevi : PEGASUS YAYINLARI

Tür : Aşk Roman ve Öyküleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


MASUMİYET MASKESİNİN ARDINDAKİ ATEŞLİ TUTKULAR…

Utangaç Elizabeth Anne Fitzgerald, katıldığı ilk maskeli baloda çocukluğundan beri âşık olduğu Tyrell de Warenne’den, bahçede gizlice buluşma teklifi alınca şaşkına döner. Kaderin bir cilvesiyle, bu gizli buluşma gerçekleşmez ama o gece, Lizzie’nin yaşamında bir dönüm noktası olur.

İki yıl sonrasında Lizzie, kucağında onun çocuğu olduğunu iddia ettiği bir oğlanla kapısını çaldığında şaşırma sırası bu kez Tyrell de Warenne’dedir. Tyrell, Lizzie’yi çok iyi hatırlamaktadır ve çocuğun babası olmadığını bilmektedir. Bu genç kadın, Tyrell’e ne tür bir oyun oynamaktadır? Elizabeth Anne Fitzgerald fettan bir kadın mıdır, yoksa göründüğü kadar masum birisi midir? İnkâr edilemeyecek denli tutkulu bir aşkı ne bir skandal ne de bir entrika engelleyebilir…

“Sırların, entrika ve yalanların ağına yakalanmış iki âşığın tutkulu hikâyesi. Cüretkâr tarihî romanslardan hoşlananlar bu kitaptan kesinlikle keyif alacaklar.”
-Booklist

“Aşkın, aldatma, skandal ve gururun üstesinden geldiği; duygusal ve sürükleyici bir romans… Akıllı, çekici ve güçlü karakterlerle kurulmuş, keyifli bir aşk hikâyesi. Brenda Joyce’un yeni kitabı, bütün romans okurlarına büyük zevk verecek.”
-RT Book Reviews

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Satılık Acı Dolu Aşklar'

  Yazar : Rıza Özdemir

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Satılık Acı Dolu Aşklar - Rıza Özdemir ...
  Devamı...
 • 'Senden Sonra'

  Yazar : İbrahim Kaya

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Senden Sonra - İbrahim Kaya ...
  Devamı...
 • 'Madam Bovary'

  Yazar : GUSTAVE FALUBERT

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Madam Bovary - GUSTAVE FALUBERT 12 Aralık 1821`de Fransa Rouen`de dodu. 1880`de bir inme sonucu yaşamını yitirdi....
  Devamı...
 • 'Kelenderis te Aşk'

  Yazar : Cengiz Damar

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Kelenderis te Aşk - Cengiz Damar Altı yaşındaki kızını ellerinden tutarak,yanlarından uzaklaştı.Ağladığını görmesinler...
  Devamı...
 • 'Nuriye'

  Yazar : DAVUT TUNÇBİLEK

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Nuriye - DAVUT TUNÇBİLEK ...
  Devamı...
 • 'Thais Aşk Kölesi'

  Yazar : ANTOLE FRANCE

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Thais Aşk Kölesi - ANTOLE FRANCE Kutsal `Tebaid`de yaşayanlardan bazıları, günlerini Tanrı`nınkendilerini gözetleiği...
  Devamı...
 • 'Peri Masalı'

  Yazar : Biray Dalkıran – Tolga Aydoğan

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Peri Masalı - Biray Dalkıran – Tolga Aydoğan “Peri Masalı” duygusal hikâyesiyle dikkat çekiyor. Modern bir Selvi...
  Devamı...
 • 'Meleğin Düşü'

  Yazar : Brigid Pasulka

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Meleğin Düşü - Brigid Pasulka II. Dünya Savaşı arifesinde Güvercin lakaplı bir delikanlı, meleksi görünümüyle...
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963