scorecardresearch.com Küçük Melek / Bir Şans Daha ve Tüm Aşk Roman ve Öyküleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Küçük Melek / Bir Şans Daha

Küçük Melek / Bir Şans Daha

Yazar : MELISSA MCCLONE, SHIRLEY JUMP

Sayfa Sayısı : 112

Yayınevi : HARLEQUIN TÜRKİYE

Tür : Aşk Roman ve Öyküleri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


MELİSSA MCCLONE Küçük Melek
Jared ve Kate, yetim bir bebeğe vasi olmaya çalıştıkları sırada, ayrı yaşıyorlar ve boşanma davalarının sonuçlanmasını bekliyorlardı.
Ancak çok sevdikleri arkadaşlarının bebeklerine vasi olabilmeleri için, evli kalmalar şarttı...Boşanma arifesindeki bir çiftin, sırf bu bebeğe vasi olabilmek için anlaşmalı bir şekilde yürütmeye karar verdikleri evlilikleri, bu minik bebeğin bakımıyla uğraşıp, onu korurlarken kurtulabilecek miydi?

ShirieyJump Bir Şans Daha
Cade ve Melanie, Lise mezuniyet balosunun kral ve kraliçesi... Altın çift...Yirmi yıl sonra mezunlar toplantısı yaklaşırken, Melanie Matthevvs bu peri masalının gerçek olmadığını artık herkese açıklamak zorundadır.
Cade evliliğindeki asıl önemli olan şeyi gözden kaçırmış, dünyasını aydınlatan eşini unutup, hayatındaki ilk önceliği işine vermiştir. Ama şimdi Melanie''ye, onun istediği ve ihtiyaç duyduğu bir koca olabileceğini göstermek ve kalbini yeniden kazanmak için, her şeyi yapmaya hazırdır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Bir Gün Beni Ağlayacaksın'

  Yazar : Tunç İlkman

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Bir Gün Beni Ağlayacaksın - Tunç İlkman Ekim ayı başlarında başımıza tuhaf bir şey geldi sevgili okurlar. Masalarımıza...
  Devamı...
 • 'Kalbe Düşen Aşk: Yunus Emre'

  Yazar : Yunus Arıkan

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Kalbe Düşen Aşk: Yunus Emre - Yunus Arıkan Eğer, Yunus; o aşkı yüreğinde yaşamamış, yaşadıklarını böylesine yürekten...
  Devamı...
 • 'Bülbül Yuvası'

  Yazar : MUAZZEZ TAHSİN BERKAND

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Bülbül Yuvası - Muazzez Tahsin Berkand Seni görmek, seni tekrar yanımda hissetmek için bil¬sen ne kadar sabırsızlanıyorum...
  Devamı...
 • 'Mağrur Kadın'

  Yazar : MUAZZEZ TAHSİN BERKAND

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Mağrur Kadın - Muazzez Tahsin Berkand Öyle ise eğer benden nefret etmiyorsan, saadeti¬mize engel olan nedir? Kimdir? Söyle...
  Devamı...
 • '1 Hayat 2 İnsan'

  Yazar : Ferda Üster

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  1 Hayat 2 İnsan - Ferda Üster Gerçek bir yaşam hikâyesi. Gerçek bir aşk. İmkânsızı imkânlı kılan bir adam. Ferda...
  Devamı...
 • 'Kağıttan Kalpler'

  Yazar : Courtney Walsh

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Kağıttan Kalpler - Courtney Walsh Otuz yaşına girmek üzereyseniz, tek dünyanız küçük bir kitabeviyse ve aşk denen...
  Devamı...
 • 'Beyaz Yalan'

  Yazar : Demet Kaytan

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Beyaz Yalan - Demet Kaytan "Nefes alacak halim yokken, nefes olacaklarım vardı. Müebbet ömür biçilmişçesine, kendi...
  Devamı...
 • 'Rönesans’In Son Günlerinde Aşk'

  Yazar : Tarkan Elsoy

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Rönesans’ın Son Günlerinde Aşk - Tarkan Elsoy Rönesans biterken Berlin… Bir gecelik bir aşk… Gizemli bir banka soygunu…...
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963