scorecardresearch.com Komşumun Uzun Kızıl Saçlı Sevgilisi ve Tüm Aşk Roman ve Öyküleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Komşumun Uzun Kızıl Saçlı Sevgilisi

Komşumun Uzun Kızıl Saçlı Sevgilisi

Yazar : Rıza Kıraç

Sayfa Sayısı : 192

Yayınevi : ALTIN KİTAPLAR

Tür : Aşk Roman ve Öyküleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Kimimiz aşkı bulamamaktan yakınır, kimimizse onu bulduğunda kaçar. Belki de onun “O” olmasından korkar, çoğu zaman yanlış seçimler yapar. Aşk aslında içimizde korkularımızla büyüttüğümüz bir zaaf mıdır, yoksa baş edilemez bir muamma mı? Kim bilir doğru yanıt hangi yanlış sorunun içinde saklı?
Rıza Kıraç, romanlarından aşina olduğumuz o sihirli kalemiyle bu kez de yaradılışımızla yüzleştiriyor bizleri. Her satırından bir melodi yükselen, her sayfasından bir senfoni çağlayan Komşumun Uzun Kızıl Saçlı Sevgilisi’nde, tanıdığınız her karakterde kendinizin ve O’nun öyküsüyle karşılaşacak, son sayfaya geldiğinizdeyse bunları daha önce yaşadığınız hissine kapılacaksınız.
Gidin, koltuğunuza yaslanın ve sayfaları çevirmeye başlayın. Hayatınızın en uzun gecesini geçirecek ve sabah olduğunda varoluşunuzu anlamlı kılan yegâne gerçeğin doğru da yanlış da olsa tercihleriniz olduğunu bir kez daha fark edeceksiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Ahlaksız Teklif'

  Yazar : Cecilia Grant

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Ahlaksız Teklif - Cecilia Grant Yeni dul kalmış ve konağı ile çok sevdiği hizmetkârlarını, kötü niyetli kayınbiraderinden...
  Devamı...
 • 'Vişne Çürüğü'

  Yazar : Aylin Acar

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Vişne Çürüğü - Aylin Acar Tiyatro skeçleri de yazan Aylin Acar’dan sarsıcı bir aşk romanı… Bir gözlük kılıfına...
  Devamı...
 • 'Gül ve Avcı'

  Yazar : Asude

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Gül ve Avcı - Asude Bir başkaldırıdır aşk... Önce isyancısını yıkar! Bir Erkek… Varlığı hem tehlikeli ve korkunç,...
  Devamı...
 • 'İmkansız Bir Aşk Serüveni'

  Yazar : Kamuran Akdemir

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  İmkansız Bir Aşk Serüveni - Kamuran Akdemir Sonu hiç gelmeyecek gibi, daracık taş sokaklardan geçerek, biraz da...
  Devamı...
 • 'Güneş Çavması'

  Yazar : Dünya Varmış

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Dünya Çavması - Dünya Varmış “Heidi, Peter ve beyaz sakallı dedeye borcum vardı yıllardır, ödemek istedim… Annemi doğurmak...
  Devamı...
 • 'Kalpte İlk Aşk'

  Yazar : Ümit Kandemir

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Kalpte İlk Aşk - Ümit Kandemir Bir ilk roman ‘Kalpte İlk Aşk’. Ümit Kandemir, okurlarının karşısına çıktığı öyküsünde,...
  Devamı...
 • 'Sevgilimden Son Mektup'

  Yazar : Jojo Moyes

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Sevgilimden Son Mektup - Jojo Moyes En azından şunu bil ki bu dünyada seni seven bir adam var. Seni...
  Devamı...
 • 'Haberini Alayım, Yeter – Gerçek Bir Gulag Aşk Hikâyesi '

  Yazar : Orlando Figes

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Haberini Alayım, Yeter – Gerçek Bir Gulag Aşk Hikâyesi - Orlando Figes Haberini Alayım Yeter, Stalin Rusya’sının...
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963