scorecardresearch.com İMKANSIZ AŞK ve Tüm Aşk Roman ve Öyküleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
İMKANSIZ AŞK

İMKANSIZ AŞK

Yazar : Danielle Steel

Sayfa Sayısı : 366

Yayınevi : ALTIN KİTAPLAR

Tür : Aşk Roman ve Öyküleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Sasha attığı her adımı, yaptığı her şeyi hesaplayan oldukça kuralcı bir kadındır. Mükemmel bir evlilik yaşamış, ergenlik ça-ğında çocukları olan ve kocasıyla yaşadığı her anı şükranla anan bir duldur.
Liam ise hiçbir kural tanımadan, tamamen başıboş ve derbeder yaşayan bir ressamdır. Karısı ve çocukları olduğu halde, kimi zaman onlarla, kimi zaman onlardan uzak bir yaşamı seçmektedir.

Sasha, babasının Paris''''''''teki sanat galerisini uluslararası bir üne kavuştururken, Liam da zamanın ünlü ve ilginç ressamlarından biri olma yolundadır.

Birbirlerine tamamen zıt iki karakter arasında yaşanan imkânsız aşk onların da tahmin edemeyeceği sonuçlara yol açar.
Acaba imkânsız olanı başarmak için neler feda edilebilir? Bunu Sasha ve Liam''''''''ın aşkına tanık olurken anlayacaksınız.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Bir Günah Gibi - Ciltli'

  Yazar : Burcu Büyükyıldız

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Bir Günah Gibi - Ciltli - Burcu Büyükyıldız Aşk ile özgürlük arasında sıkışmış bir kadın… Güçlü ve istediğini almaya...
  Devamı...
 • 'Aramızda'

  Yazar : Cora Carmack

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Aramızda - Cora Carmack ARKA KAPAKBazen kendinizi bulmadan önce kaybetmeniz gerekir. Mezun olduktan sonra Avrupa...
  Devamı...
 • 'Tutkuya Aldanmak'

  Yazar : Charles Dubow

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Tutkuya Aldanmak - Charles Dubow Sevgisizlik insanı mutsuz edebilir. Ancak daha da kötüsü, bir sevgi aldatmacasına,...
  Devamı...
 • 'Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir'

  Yazar : MİRAÇ ÇAĞRI AKTAŞ

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir - MİRAÇ ÇAĞRI AKTAŞ Sevmekten daha önemli şeyler vardır. Hissettirmek gibi koklayarak...
  Devamı...
 • 'Tutkunun Sırrı'

  Yazar : Öykü Odabaşı

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Tutkunun Sırrı - Öykü Odabaşı Onlar Duru için Titanlar’dı;Şule için adları mitolojide hiç anılmamış,Zeus’un Yarı...
  Devamı...
 • 'Sevmiştik'

  Yazar : Şerife Kar

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Sevmiştik - Şerife Kar “Bir kalp nasıl severse değil, bir ruh nasıl severse sevdim seni.” Bu sözleri söylediğinde Karan’lığa...
  Devamı...
 • 'Son Şans'taki Melek'

  Yazar : Hope Ramsay

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Son Şans'taki Melek - Hope Ramsay En büyük oğlum Stone için bir mucize dileyip duruyordum ve sanıyorum ki dualarım sonunda...
  Devamı...
 • 'Hayallerim Senin Yokluğun'

  Yazar : Nora Akın

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Hayallerim Senin Yokluğun - Nora Akın Bu sen misin? Bu kadar sevilen, sevgisine muhtaç olunan sen misin yoksa başkası mı?...
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963