scorecardresearch.com Hiçbir Şey Bizi Bir Arada Tutamaz ve Tüm Aşk Roman ve Öyküleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Hiçbir Şey Bizi Bir Arada Tutamaz

Hiçbir Şey Bizi Bir Arada Tutamaz

Yazar : CECIL VON ZIEGESER

Sayfa Sayısı : 256

Yayınevi : ARTEMİS YAYINLARI

Tür : Aşk Roman ve Öyküleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Dedikoducu Kız’ın dünyasına -herkesin olağanüstü, her şeyin muhteşem olduğu, baktığınız her yerde kıskançlık ve ihanet göreceğiniz bir dünyaya- hoşgeldiniz!

Yeni macerada haziran kapıda ve New York şehri, alevler içinde yanan aromalı mumlar gibi: Sıcak ve mis kokulu, güzel ve parlak. Artık hava o kadar geç kararıyor ki, geceyle gündüzü birbirinden ayırt etmek imkânsız. Gerçi pek de umrumuzda değil. … Bizler güruh halinde gezer, yukarı aşağı, doğu batı demeden tüm şehre hükmederiz. Bu koca yarımada hep bizimdi ve her zaman da öyle olacak. Fakat aynı haziran gibi mezuniyetimiz de kapıda ve bu durum biz son sınıflar için bir dizi elveda demek. Çok rica ediyorum, lütfen ağlayıp sızlanmayalım. Şimdi vakit, geride bir iz bırakmanın vakti!

Sekizinci Dedikoducu Kız romanında, serinin müdavimlerini feci tatmin edecek, yepyeni skandallar ve istismarlar eşliğinde, tanıyıp sevdiğimiz, yakışıklı, güzel, zengin yeniyetmeler Manhattan sahnelerinde boy göstermeye devam ediyor.
Son derece hafif ve ışıltılı ortamıyla Hiçbir Şey Bizi Bir Arada Tutamaz, güçlü bir espri tufanı içinde dinamik vaziyette ilerliyor ve yine gençlerin ve genç hissedenlerin dikkatini fazlasıyla çekiyor.

“Hiçbir Şey Bizi Bir Arada Tutamaz, “Dedikoducu Kız” serisinin en iyi maceralarından biri. Lise son sınıf sona eriyor ve karakterlerin gidecekleri yön hâlâ belirsiz. Kimi üniversiteye yol alacak, kimi okul dışı deneyimler yaşayacak. Ve von Ziegesar, okuyucularını yine merak dolu sorular eşliğinde sıradaki romanı iple çekmeye hazırlayacak.” –Bookhaven.com

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Kelenderis te Aşk'

  Yazar : Cengiz Damar

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Kelenderis te Aşk - Cengiz Damar Altı yaşındaki kızını ellerinden tutarak,yanlarından uzaklaştı.Ağladığını görmesinler...
  Devamı...
 • 'Nuriye'

  Yazar : DAVUT TUNÇBİLEK

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Nuriye - DAVUT TUNÇBİLEK ...
  Devamı...
 • 'Thais Aşk Kölesi'

  Yazar : ANTOLE FRANCE

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Thais Aşk Kölesi - ANTOLE FRANCE Kutsal `Tebaid`de yaşayanlardan bazıları, günlerini Tanrı`nınkendilerini gözetleiği...
  Devamı...
 • 'Peri Masalı'

  Yazar : Biray Dalkıran – Tolga Aydoğan

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Peri Masalı - Biray Dalkıran – Tolga Aydoğan “Peri Masalı” duygusal hikâyesiyle dikkat çekiyor. Modern bir Selvi...
  Devamı...
 • 'Meleğin Düşü'

  Yazar : Brigid Pasulka

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Meleğin Düşü - Brigid Pasulka II. Dünya Savaşı arifesinde Güvercin lakaplı bir delikanlı, meleksi görünümüyle...
  Devamı...
 • 'Masumiyet Çağı'

  Yazar : Edith Wharton

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Masumiyet Çağı - Edith Wharton Kaderlerine zincirlenen iki âşığın hikâyesi Bir süre Avrupa’da yaşayan güzel...
  Devamı...
 • 'Kül Aşklar'

  Yazar : Yılmaz Odabaşı

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Kül Aşklar - Yılmaz Odabaşı “Hayat, mutsuz, mağlup insanları çoğaltarak, geride bıraktığı heba olmuş ömürleri hiç...
  Devamı...
 • 'Ben Sana Tutsak'

  Yazar : Julianne MacLean

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Ben Sana Tutsak - Julianne MacLean “İskoçyalılar aşkları için savaşır, vatanları için ölürler.” Yatağındaki...
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963