scorecardresearch.com Erkek Dedikodusu ve Tüm Aşk Roman ve Öyküleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Erkek Dedikodusu

Erkek Dedikodusu

Yazar : French Oje & T. B.

Sayfa Sayısı : 327

Yayınevi : OKUYAN US YAYINLARI

Tür : Aşk Roman ve Öyküleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Dedikodu için en az iki kişi gerekir, ve de bolca malzeme...
Derin ve Pera, birbirini tanımayan iki kadın, ortak bir arkadaşlarının düğününde “bekârlar masası”na düşerler, bu talihsizliklerini sohbetle bastırmaya çalışırken, koyu bir muhabbet başlar. Derin ve Pera’nın birbirlerine anlattıklarını, sırlarını, güldüklerini, ağladıklarını dinlerken masadaki 3. kişi olarak sizin de sohbete dâhil olmamanız mümkün değil. Her türlü dedikodunun döndüğü bu masaya davetlisiniz, bakalım Derin ve Pera neler anlatacak? Neler yaşayacaklar?

French Oje hiç sektirmeden, yıllarca okuyucularına "kızlar prenses, erkekler ölsün" deyip durdu. T.B., yıllarca nişanlısından kendisine "o beni prenses peri sannıyooo" şarkısını gönderdi durdu. Liseden beri hiç ayrılmayan muhteşem ikili French Oje ve T.B., "Bulaşmadığımız bir aktivite kaldı mı?" diye düşünürken kendilerini kitabın başında buldular. Birbirinden Resul Balay ve George Michael, Küçük Ceylan ve Chris Martin, Cindy Crawford ve Kaddafi kadar farklı olan kızlar, erkek dedikodusu konusunda kendilerini bile şaşırtacak kadar uyumlu çıktılar. Bütün kızların kendi aralarında dönen erkek dedikoduları bir kurgunun içinden gizli gizli erkeklere gülümsemeye başladı. Twitter''da da @french_oje ve @tugce_tb nickleriyle tanınan ikili, kendilerini yılların blogger''ı olarak tanımlarken; onları tanıyanlar, 10 yıllık ilişkisiyle alıp başını giden nişanlı T.B.''yi ayakta alkışlayıp, 10 yıllık bekarlığıyla kırıp dizini oturan nişansız French Oje''yi de oturarak teselli ediyorlar. Ve bu ikisi her ortama çok iyi geliyorlar!

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Sen Gittiğinde'

  Yazar : Morris & Goscinny

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Sen Gittiğinde - Gayle Forman Her şey bitti derken... Sadece bir tesadüf yetebilir… “Ben bir nehrin akıntısına...
  Devamı...
 • 'Kır Çiçeği Tepesi'

  Yazar : Kimberley Freeman

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Kır Çiçeği Tepesi - Kimberley Freeman Bazen kader, hayatımızdaki kişilerle sınar bizi. Ki hayaller bu sınavı geçmek...
  Devamı...
 • 'Kaçak Yolcu'

  Yazar : Johanna Lindsey

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Kaçak Yolcu - Johanna Lindsey Bazen bir yemini bozduğunuza hiç pişman olmazsınız… Kalbi kırılan ve çaresizce...
  Devamı...
 • 'Kara Prens'

  Yazar : Iris Murdoch

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Kara Prens - Iris Murdoch Yirminci yüzyıl romanının en önemli temsilcilerinden biri olan Iris Murdoch, Kara Prens’te...
  Devamı...
 • 'Davetsiz Misafir'

  Yazar : Gaelen Foley

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Davetsiz Misafir - Gaelen Foley Londra’nın aristokrat çevreleri için Cehennem Kulübü iyi yetişmiş hiçbir genç hanımefendinin...
  Devamı...
 • 'Aşka Davet'

  Yazar : Grace Burrowes

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Aşka Davet - Grace Burrowes Noel’deki büyük aile buluşmasından önce tek başına birkaç gün geçirmek için Londra’daki...
  Devamı...
 • 'Umutsuz'

  Yazar : Colleen Hoover

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Umutsuz - Colleen Hoover Lise son sınıf öğrencisi olan Sky çapkınlığı kendi şanıyla yarışan Dean Holder’la tanışır....
  Devamı...
 • 'Bırak Pencerenden İçeri Süzülsün Hayat'

  Yazar : Elizabeth Berg

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Bırak Pencerenden İçeri Süzülsün Hayat - Elizabeth Berg Hayatta her şey, izin verdiğimiz kadar vardır. Mesela...
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963