scorecardresearch.com Düşlerin Ötesinde (Cep Boy) ve Tüm Aşk Roman ve Öyküleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Düşlerin Ötesinde (Cep Boy)

Düşlerin Ötesinde (Cep Boy)

Yazar : Nora Roberts

Sayfa Sayısı : 592

Yayınevi : EPSİLON YAYINEVİ

Tür : Aşk Roman ve Öyküleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


New York Times''ın en çok satan kitaplar listesinin kıdemli kadın yazarı gerilim ve aşk dolu bir hikâyeyle tekrar okuyucuyla buluşuyor.
Yeni bir başlangıç, gerilim ve düşlerin ötesinde bir aşk hikâyesi...
Çalıştığı yerdeki katliamdan kurtulan tek kişi olan Reece Gilmore, o günden bu yana mücadele ettiği kâbuslarından ve korkularından uzaklaşmak arzusuyla yollara düşer. Geçici olarak yerleştiği Angel''s Fist Kasabası''ndaki yerel bir restoranda çalışmaya başlar. Bir gün dağda tek başına yürüyüş yaparken bir çiftin tartıştığını görür. Tartışma şiddetli bir kavgaya ve ardından da kadının ölümüyle sonuçlanan bir cinayete dönüşür. Bu vahşete tanık olan tek bir kişi vardır; Reece.
Gerilim kitapları yazan Brody, patikanın biraz aşağısında temiz dağ havasının tadını çıkartmaktadır. Reece koşarak yanına gelip onu olay yerine götürdüğünde çittin çoktan gitmiş olduğunu görürler. Daha sonra gelen polis de, Reece''in saldırıyı gördüğünü iddia ettiği alanda hiçbir ize rastlayamaz.
Reece kasabada yeni olduğu ve geçmişte yaşadıkları kısa bir sürede kulaktan kulağa yayıldığı için, Brody dışında kimse ona inanmaz. Genç kadın kasabada bir katil olduğuna emindir ve bu katil çok geçmeden, olayın peşini bırakması için ona çeşitli oyunlar oynamaya başlayacaktır. Artık Reece''in yapabileceği tek bir şey vardır; Brody''ye güvenmek ve çok geç olmadan katilin kimliğini ortaya çıkarmak.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Sol Yanımız Aşk'

  Yazar : Cemile Savaş

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Sol Yanımız Aşk - Cemile Savaş "Şimid sana bir gözyaşı borcum var...""Varsın şiir sevmesi. Türkü söylemese de olur....
  Devamı...
 • 'Nasibin Kadardır Aşk “Nasibim Kadar Seviyorum Seni... '

  Yazar : İbrahim İnecik

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Nasibin Kadardır Aşk  “Nasibim Kadar Seviyorum Seni... - İbrahim İnecik Çay bahaneydiYağmur ise sebepSen yeter...
  Devamı...
 • 'Garaj'

  Yazar : Kemal Hamacıoğlu

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Garaj - Kemal Hamacıoğlu “Orkide ve Kahraman ile tanışmak isteyeceğinize, hep hayatımda olsunlar diyeceğinize eminim. ...
  Devamı...
 • 'Yabancı Damat'

  Yazar : Ethem ÖZTÜRK

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Yabancı Damat - Ethem ÖZTÜRKMerhaba sevgili okurlarımız!2004 yılında Kanal D’de oynayan aynı isimli dizi bu kitaptan alınmıştır....
  Devamı...
 • 'Aşka Şeytan Karışır'

  Yazar : HANDE ALTAYLI

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Aşka Şeytan Karışır - HANDE ALTAYLISıradan insanlar yoldan çıkmaz, en masumlar günahkâr olmaz, iyilerkötülük yapmazdı; eğer...
  Devamı...
 • 'Emanet Gelin'

  Yazar : Şehnaz Gülşen

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Emanet Gelin - Şehnaz Gülşen İstanbul’un arsız Erkut’u, Mardin’in Barzan Ağa’sı… Yaşadığı iki hayatı da parmağında...
  Devamı...
 • 'Bay Harika'

  Yazar : R.K. Lılley

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Bay Harika - R.K. LılleyOnu görür görmez cazibesine kapılmıştım. Daha doğrusu büyülenmiştim. Gözlerinde karşı konulamaz...
  Devamı...
 • 'Hayal'et'

  Yazar : Lauren Oliver

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Hayal'et - Lauren Oliver Hayatın güzelliği burada: Zamanı tutmak da değiştirmek de sizin elinizde.Yeni bir yol, yeni...
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963