scorecardresearch.com Düğün ve Tüm Aşk Roman ve Öyküleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Düğün

Düğün

Yazar : Nicholas Sparks

Sayfa Sayısı : 275

Yayınevi : ARTEMİS YAYINLARI

Tür : Aşk Roman ve Öyküleri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • New York Times’ın çok okunanlar listelerinin gediklisi Nicholas Sparks, ömür boyu süren bir aşk öyküsünü anlattığı Defter adlı romanını takip eden Düğün’le karşımızda. Otuz evli yıldan sonra Wilson Lewis, yani yazarın Defter romanından tanıdığımız Noah ve Allie’nin damatları, evliliğindeki romantizmin sona erdiğini kendine itiraf etmek zorunda kalıyor. Rehberi olarak kabul ettiği kayınpederinin ilham verici hayatının anılarıyla birlikte, Wilson, eşini kendine yeniden âşık etmenin bir yolunu bulacağına ant içiyor!
 • “Okuyucuların yürekten sarılacağı, yaşamdan bir kesit.”
 • “Tatmin olmuş kadın okuyucular, derin bir oh çekerek kitabı kapatacak ve dürüst, ‘gerçek-olmayacak-kadar-iyi’ Wilson’dan kendi yatak arkadaşlarına bir parça aşk bulaşmasını dileyecekler.”
 • “Sparks, 1996’da yayımlanan The Notebook (Defter) romanındaki kişilere geri dönüp Allie ve Noah Calhoun’un en büyük kızı Jane ve kocası Wilson hakkında bir roman yazıyor… Yanlışlarını düzeltmeye çalışan kusurlu bir kahramanın bu şefkatli aşk öyküsünde, Sparks’ın kusursuz romantikliği üzerinde.”
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  • 'Hasret Rüzgarları'

   Yazar : Aslıhan Akagöz

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Hasret Rüzgarları - Aslıhan Akagöz İlk aşkın büyüsüne kapılmış iki toy yürekti onlarınki. İlk göz göze gelişlerinde...
   Devamı...
  • 'Aşk Yada İntikam'

   Yazar : Selçuk Demirel

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Aşk yada İntikam - Selçuk Demirel Polisiye, siyaset, aşk, entrika, gizem, intikam gibi ögeleri içinde barındıran sürükleyici...
   Devamı...
  • 'Zülzine'

   Yazar : Nefise Serra

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Zülzine - Nefise Serra Ak köpüklü mavi sularıyla Akdeniz''in kıyısında, Sahra Çölü’nün hemen kuzeyinde, kara kıtanın...
   Devamı...
  • 'Düşman'

   Yazar : Meryem Coşkunoğlu

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Düşman - Meryem Coşkunoğlu Kasveti en az kendisi kadar büyük uçurumdan düşen kadın, kendini karamsar adamın kanlı ellerinde...
   Devamı...
  • 'Ateş Ve Su'

   Yazar : İmran Tohumcu

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Ateş Ve Su - İmran Tohumcu “Geçmişin izleri yüzünden sevgiye ve aşka inanmayan bir adamla en büyük hayali gerçek...
   Devamı...
  • 'Bir Türk Masalı: Duygu'

   Yazar : Işılca

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Bir Türk Masalı: Duygu - Işılca Anne sıcaklığı , baba emniyeti olmayan bur dünyada ayakta kalmaya çalışan kırılganlık...
   Devamı...
  • 'Bir Türk Masalı: Ali'm'

   Yazar : Işılca

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Bir Türk Masalı: Ali''m - Işılca “Biliyordum, onu gördüğümde yine bütün kalkanlarım bedenimi saracak ve aşık ruhumu...
   Devamı...
  • 'Son Şans'ta Aşk Mevsimi'

   Yazar : Hope Ramsay

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Son Şans''ta Aşk Mevsimi - Hope Ramsay Son Şans''taki Melek: Sevgili okuyucu, Tüm oğullarımı baş göz ettiğim için...
   Devamı...

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963