scorecardresearch.com Cevabı Tıkla ve Tüm Aşk Roman ve Öyküleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Cevabı Tıkla

Cevabı Tıkla

Yazar : ROCKI ST.CLARIE

Sayfa Sayısı : 374

Yayınevi : KORİDOR YAYINCILIK

Tür : Aşk Roman ve Öyküleri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • İstenmeyen bir e-postadan daha kötü, sanal seksten daha tehlikeli ve bir bilgisayar virüsünden daha korkutucu ne olabilir? On yıl önce giden bir adamdan gelen bir Anlık İleti.Google de rasgele yapılan zararsız bir araştırma bir aşkın alevlenmesine sebep olursa neler olur? Biri, zina ve e-zina arasına bir çizgi çizmeli.Kime: wonderwomankimden: tmarkMerhaba güzeller güzeli. Eski işyeri cehennemine geri döndüm.kime: tmarkkimden: wonderwomanTam da internete girmenin güvenilir olduğunu düşündüğüm sırada…Kime: wonderwomankimden: tmarkVideo odasından her geçişimde seni düşünüyorum. Hatırlıyor musun?kime: tmarkkimden: wonderwomanÖzür dilerim, Tom, annelik yoluna saplandım bile ve beni bu yoldan sen bile çıkaramazsın (umarım).Bayan arkadaşlar eski aşklara dönüştüğünde ve tatmin olmak için birbirlerine ihtiyaç duyduklarında Cevabı Tıklarlar. foreveramber: 28 yaşındayım, reklamcılık işindeyim, bekarım ve en çok neye ihtiyacım var biliyor musun?wonderwoman: Sinsi politikalara dayanmak için güçlü bir karaktere, iç güzelliğine inanmak için güvene ve Borghese tezgahına doğru bir geziye ihtiyacın var.foreveramber: Hayır. Brad Pitt e benzeyen bir erkeğe ihtiyacım var.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  • 'Evine Hoş Geldin'

   Yazar : Emily March

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Evine Hoş Geldin - Emily March Sahip olduğu her şeyi talihsiz bir kaza sonucu kaybeden Gabe Callahan, sakin dağ kasabası...
   Devamı...
  • 'Şifacının Çırağı'

   Yazar : Melanie Dickerson

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Şifacının Çırağı - Melanie Dickerson Rose Hagenheim Kalesi''nde şifacının çırağı olarak çalışmaya başlar, bu köylü...
   Devamı...
  • 'Yasak Sevdalar'

   Yazar : Bilge Karaduman

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Yasak Sevdalar - Bilge Karaduman " Herkes karşılıklı olmasından yanadır ama şu gerçeği kabul etmek gerekir ki...
   Devamı...
  • 'Aşkın Rengi Eflatun'

   Yazar : N. Engin Ülgen

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Aşkın Rengi Eflatun - N. Engin Ülgen Eğer, "Aşk" bir ürün olsaydı; onu, nasıl bir konsept ile tanır, tanıtır,...
   Devamı...
  • 'Buz Prenses'

   Yazar : Elizabeth Hoyt

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Buz Prenses - Elizabeth Hoyt YEDİ GÜNAH DOLU GECE Londra’nın en kötü şöhretli evi Afrodit’in Mağarası’nı işleten...
   Devamı...
  • 'İmkânsız Aşk'

   Yazar : Brenda Joyce

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   İmkânsız Aşk - Brenda Joyce Bazen kalp, aklın sözlerini dinlemez Ve aşk her zaman galip gelir… Alexandra...
   Devamı...
  • 'Romantik'

   Yazar : Rüdiger Safranski

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Romantik - Rüdiger Safranski Bu kitapta söz konusu edilen, romantizm ve romantikliktir. Romantizm bir dönemdir;...
   Devamı...
  • 'Günahkarlar Turnede Seti'

   Yazar : Olivia Cunning

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Günahkarlar Turnede Seti(Tutkulu Notalar, Sert Rock, Ateşli Bilet) - Olivia Cunning Tutkulu Notalar Günahkarlar Turnede...
   Devamı...

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963