scorecardresearch.com Beni Hatırladın mı? ve Tüm Aşk Roman ve Öyküleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Beni Hatırladın mı?

Beni Hatırladın mı?

Yazar : Sophie Kinsella

Sayfa Sayısı : 456

Yayınevi : ARTEMİS YAYINLARI

Tür : Aşk Roman ve Öyküleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Bir sabah uyansanız ve hayatınız kusursuz olsa…?
Lexi, berbat bir trafik kazasının ardından hastanede gözlerini açıyor. Ona göre sene 2004. Kendisi yirmi beş yaşında ve çarpık dişli biri. Felaket bir aşk hayatına sahip. Ancak, her ne kadar inanamasa da, öğreniyor ki, sene aslında 2007 -Lexi artık yirmi sekiz yaşında, dişleri inci gibi ve çalıştığı departmanın da patronu olmuş; üstelik de evli! Hem de yakışıklı mı yakışıklı bir milyonerle! Rüyalarındaki hayata aniden nasıl iniş yapıverdi böyle acaba?
Lexi şansına inanamıyor -özellikle de nefes kesen yeni evini gördüğü zaman! Kocasını yeniden tanımaya başlayınca muhteşem bir evlilik hayatı olduğunu da öğrenecek, çok iyi biliyor. Üstelik sevgili kocası bir de ‘Evlilik Kitapçığı’ hazırlamış onun için.
Fakat Lexi yeni kimliği hakkında daha çok bilgi edindikçe, kusursuz hayatının yüzeyinde çatlaklar oluşmaya başlıyor. Eski dostlarının hepsi ondan nefret ediyor. İşine göz dikmiş, dişli bir rakibi var.
Bir de üstüne üstlük dağınık saçlı, seksi bir erkek çıkıp…
yeni bir bomba patlatıyor!
Yani, ne olmuş olabilir ki?
Lexi bir gün her şeyi hatırlayacak mı?
Ve hatırlarsa ne olacak?

“Yine kendine has Kinsella. Tam da yaz için biçilmiş kaftan.”
- Publishers Weekly
“Lezzetli bir roman, sayfalar parmaklarınızın arasından akarken hem karnınız ağrıyana kadar gülecek, hem de ara sıra kalbinizi ağrıtacak kederler yaşayacaksınız… Kinsella, hafıza kaybının ne ironik sonuçlar doğurabileceğini sular seller gibi ifade ediyor.”
- USA Today
“Sophie Kinsella’nın alameti farikaları: Komedi, dürüstlük, tazelik.”
- Barnes and Noble

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Bir Kıvılcım Yeter'

  Yazar : Bella Andre

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Bir Kıvılcım Yeter - Bella Andre “Hikâyenin nasıl bittiğini anlatmadın?” “Bitmiyor çünkü.” Sullivan ailesinin...
  Devamı...
 • 'O Da Beni Seviyor!'

  Yazar : Christian Tielmann

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Leoni Samtleben müzisyen bir babanın kızıdır. Babası veağabeyiyle birlikte yaşamaktadır. Son zamanlarda en büyüksıkıntısı,...
  Devamı...
 • 'Dağların Sesi'

  Yazar : Rahmi Turan

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Ölümle burun buruna yaşanan bir serüven içinde filizlenen ve sürpriz şekilde sonuçlanan bir aşk hikâyesi."Bahar çiçeği...
  Devamı...
 • 'Çırılçıplak'

  Yazar : Raine Miller

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Çırılçıplak - Raine Miller Çırılçıplak bir tutku. Gizlenen gerçekler. Unutmayacağınız bir aşk. Londra Üniversitesi’nde...
  Devamı...
 • 'Bir Külkedisi Öyküsü Sindrella Sonsuza Kadar'

  Yazar : Wendy Loggia

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Prensesini arayan bir Prens, kötü kalpli bir barones, onun iki kızı ve şöminenin yanındaki küllerin üzerinde uyuyan öksüz...
  Devamı...
 • 'Sen Ben ve Aramızdaki Aşk'

  Yazar : Kevin Sampsell

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Sen Ben ve Aramızdaki Aşk - Kevin Sampsell Bir erkeğin ağzından bir aşkın beş yılının bütün ayrıntıları bu kitapta....
  Devamı...
 • 'Son Adım Aşk'

  Yazar : Kimberly Fisk

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Son Adım Aşk - Kimberly Fisk İKİ KAYIP RUH TEK BİR AŞKTA BULUŞURSA… Jenny, dokuz ay önce ölen nişanlısıyla birlikte...
  Devamı...
 • 'Dönüş (Cep Boy)'

  Yazar : Ayşe Kulin

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Dönüş - Ayşe Kulin erçekler acıdır; acıtır, incitir... Tam da hayatının yoluna girdiğini sandığı günlerde, önce...
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963