scorecardresearch.com BELALI AŞK (Ozsp) ve Tüm Aşk Roman ve Öyküleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
BELALI AŞK (Ozsp)

BELALI AŞK (Ozsp)

Tür : Aşk Roman ve Öyküleri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Kırklı yaşlarını sürmekte olan Delia’nın doğum gününde, annesi Amalia denizde boğulmuş olarak bulunur. Üzerinde lüks bir mağazadan alınmış sutyenden başka bir şey yoktur. Annesiyle ilişkilerinde sürekli sorun yaşayan Delia, onun ölümünün ardındaki gerçekleri bulmak zorunda hisseder kendini. Geçmişten gelen gizemli bir adamın Amalia’ya yönelik hastalıklı tutkusunu keşfeder. Delia bu adamın peşine düştükçe, geçmişin tozlu katmanlarında unutulmuş, özellikle unutulmak istenmiş anılar yavaş yavaş gün yüzüne çıkacak ve annesinin sırları, aslında Delia’nın sırlarını aydınlatacaktır.

Mahzende sevişen bir kadın ile bir erkek, kocasından dayak yiyen bir kadın, kıskançlığın akıl almaz işler yaptırdığı bir adam ve sözlere dökülemeyecek bir korku gibi bölük pörçük görüntülerin peşinden sürüklediği Delia, geçmişine, annesine ve asıl önemlisi, kendisine ulaşmak için sancılı bir yol katetmek zorunda kalacaktır.

Belalı Aşk yetişkin bir kadının, çocukluğunun karanlık dehlizlerinde yaptığı gezintiyi, çarpıtılmış gerçekleri keşfetmesini çarpıcı ve yer yer irkiltici bir dille aktarırken, hayranlığın öfkeye, aşkın kıskançlığa ve şiddete dönüştüğü bir kesit sunuyor okurlara.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Büyük Aşk'

  Yazar : Bilge Sinan

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Büyük Aşk - Bilge Sinan Hayatın tokatlarını yemiş iki çocukluk aşkı gençlerin, bir tesadüf sonucu karşılaşmalarıyla...
  Devamı...
 • 'Bir Adım Sonrası Ayrılık'

  Yazar : Zeynep Şentürk

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Bir Adım Sonrası Ayrılık - Zeynep Şentürk Zengin de olabilirsiniz, fakir de. Güzel de olabilirsiniz çirkin de....
  Devamı...
 • 'Bana Aitsin'

  Yazar : Sena Nur İymen

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Bana Aitsin - Sena Nur İymen Ondan kaçabilmek için üç ülke değiştirmiştim. Ve şimdi İtalya’daydım. Gece uyumak için...
  Devamı...
 • 'Sen Bilmesen De'

  Yazar : Molly O’Keefe

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Sen Bilmesen De - Molly O’Keefe Taşrada doğup büyüyen Tara Jean Sweet, geçmişindeki her şeyden uzaklaşmış ve kendine...
  Devamı...
 • 'Aşk Mevsimi'

  Yazar : Sarah Maclean

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Aşk Mevsimi - Sarah Maclean Kararlı ve sivri dilli bir genç kadın olan on yedi yaşındaki Leydi Alexandra, ağabeyleri...
  Devamı...
 • 'Leyla’Yı Sevenler Kulübü'

  Yazar : Hakan Kağan

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Leyla’yı Sevenler Kulübü - Hakan Kağan İki kadın; Mina tutkuyla sevilen, Muazzez ise karşılıksız seven. Ve...
  Devamı...
 • 'Beyaz Bahar'

  Yazar : Hasibe Akdiş Bacaksız

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Beyaz Bahar - Hasibe Akdiş Bacaksız Dönüp duran dünyanın şehri İstanbul’unda, eski bir taş sokakta, Dökük bir...
  Devamı...
 • 'Geçmişin Gölgesi'

  Yazar : Sümeyra Andıç

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Geçmişin Gölgesi - Sümeyra Andıç Her şeyden habersiz bir kız, hayatı yalan üzerine kurulmuş. İntikam ateşine düşmüş bir...
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963