scorecardresearch.com Ay Işığında Aşk ve Tüm Aşk Roman ve Öyküleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Ay Işığında Aşk

Ay Işığında Aşk

Yazar : AMANDA QUICK

Sayfa Sayısı : 380

Yayınevi : ARTEMİS YAYINLARI

Tür : Aşk Roman ve Öyküleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


“Quick hayranları için romans ve cinayetlerle dolu yepyeni bir zevk. Henüz onu tanımayanlarsa, dikkat! Bu ipeksi üslup yüksek gerilim hattından sadece birkaç adım geride.”
-Barnesandnoble.com
“Quick, okuyucunun ilgisini çekecek şeyi iyi biliyor ve Ayışığında Aşk tutku, şehvet, macera ve gizemli bir cinayet hikâyesini modern düşünce yapısına sahip bir Viktorya dönemi kadınının gözünden anlatıyor.”
-Bookreporter.com
“Her zamanki gibi Quick’in imzası olan zekâ ve esprileri bu gizem dolu ve tatmin edici romanda başından sonuna kadar görülüyor. Yazarın hayranları ve yeni okuyucuları Quick’in karakterlerine bayılacak.”
-Booklist
Amanda Quick, Viktorya İngiltere’sinde geçen, sinema filmi tadındaki son tarihi romansında hayranlarına istediklerini veriyor.
Geçmişinde sırlar taşıyan ve kadınların eğitimi gibi konularda gelenek dışı fikirlere sahip olan Concordia Glade, rahat bir şekilde kaçabilmek için dört yetim öğrencisiyle birlikte ateşe verdikleri Aldwick Kalesi’nden uzaklaşırken kendine ait sırları ve sıradışı bir dövmesi olan ‘özel dedektif’ Ambrose Wells ile tanışıyor. Ambrose, bu güzel mültecilere güvenli bir yere kadar eşlik ediyor ve onları, para ve zevk için yaptığı hain planlarına alet etmek isteyen, suç dehası bir aristokrattan koruyor. Concordia da Ambrose’a borcunu, ona Londralı bir kadının gizemli ölümünü araştırmasında yardım ederek ödüyor. Cesur, yetenekli ve zarif Concordia ve Ambrose, birbirlerini aşktan sarhoş etmekten de geri kalmıyor.
Quick, aşka dair her şeyi birbiri ardına sıralıyor ve akıcı hikâyesini modern duyarlılıklar, içgüdüsel şehvet ve romantik başarılarla beziyor. Kiralık Nişanlı’dan sonra Ayışığında Aşk da özlemini çektiğiniz türde bir romansı sizlerle buluşturuyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Günahlar ve İğneler'

  Yazar : Karina Halle

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Günahlar ve İğneler - Karina Halle Derinize işleyen günahlardan asla kurtulamazsınız Ellie, bir dolandırıcı,...
  Devamı...
 • 'Kalbin Ateşi'

  Yazar : Rita Hunter

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Kalbin Ateşi - Rita Hunter İskoçya kırsalındaki küçük çiftliğinde koyun yetiştiren Davina Murray, sevdiği...
  Devamı...
 • 'Uçurumun Kenarındaki Kız'

  Yazar : Lucinda Riley

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Uçurumun Kenarındaki Kız - Lucinda Riley UÇURUMUN KENARINDAKİ KIZ Küçük gibi görünen bir sır yüz yıllık...
  Devamı...
 • 'Harika Yabancı'

  Yazar : Christina Lauren

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Harika Yabancı - Christina Lauren Harika Yabancı Bir İlişkide Sıfıra Vurmak Kolaydır Sonsuzluğa...
  Devamı...
 • 'Gecenin Gölgesi'

  Yazar : Deborah Harkness

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Gecenin Gölgesi - Deborah Harkness GECENİN GÖLGESİ Tarih ile büyünün zengin dünyasında kök salan aşk hikâyesi,...
  Devamı...
 • 'Siyah Zambak ve Merve'

  Yazar : SEVİM ASIMGİL

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Siyah Zambak ve Merve - SEVİM ASIMGİL İki yetim kardeş benzer mizaca sahip olmasına rağmen bambaşka hayatlara sürüklenirler....
  Devamı...
 • 'Kelebek Gibidir Aşk'

  Yazar : HALİL KANARGI

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Kelebek Gibidir Aşk - Halil Kanargı Aşk, kelebek gibidir. Bütün renkleri kanadında taşır. Sevenler de, sevilenler de,...
  Devamı...
 • 'İki Aşk Arasında'

  Yazar : Molly McAdams

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  İki Aşk Arasında - Molly McAdams Evden uzaktaki ilk yılı neredeyse mükemmel olacakken, arzularına yenik düştüğü...
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963