scorecardresearch.com Aşkın Adı Var ve Tüm Aşk Roman ve Öyküleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Aşkın Adı Var

Aşkın Adı Var

Yazar : Hümeyra Turan

Sayfa Sayısı : 188

Yayınevi : KARİYER YAYINCILIK

Tür : Aşk Roman ve Öyküleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Aşk neydi sahi? Aşk diye birşey var mıydı? Varsa, başlangıcı ve sonu var mıydı? Yoksa aşkın adı vardı da kendisi yok muydu? Peki ya yaşadığımızı zannettiğimiz duyguların adı neydi?
 • Selen, bu duygularla boğuşurken psikolog olan Bahtiyar''a gönlünü açar. Aşka neden teslim olmak istemediğini bir tek ona anlatır ve geçmişiyle, geçmişte sakladığı acılarıyla yüzleşir.
 • Bahtiyar, yalnız adam. Dedesini ve ardından gece meleğin kaybettiğinden beri çok yalnız. Gece meleği sandığı Selen''e sadece onunla doktor hasta ilişkisinde kalmayı yeğlemektedir.
 • Ozan, bir garip aşık... Aşkı uğruna herşeyi göze alan uçarı çocuk. Ama onunda yüreğinde korkuları var. Babası gibi terkedilme korkusunu bir ömür yaşatmış içinde. Gelip geçici aşklara tutunamamış ama Selen''de demirli kalmış.
 • Bu kitapta herkese bir yerlerden aşk dokunmuş. Herkes bir diğer yanını ararken kendiyle yüzleşmiş ve aşkı tarif edememiş hiçbir mecnun. Belki de gerçekten aşkın adı vardı da kendisi kayıptır. Veya hayatın bir yerlerine gizlenmiş sahibini arıyordur.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  • 'Çırılçıplak'

   Yazar : Raine Miller

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Çırılçıplak - Raine Miller Çırılçıplak bir tutku. Gizlenen gerçekler. Unutmayacağınız bir aşk. Londra Üniversitesi’nde...
   Devamı...
  • 'Bir Külkedisi Öyküsü Sindrella Sonsuza Kadar'

   Yazar : Wendy Loggia

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Prensesini arayan bir Prens, kötü kalpli bir barones, onun iki kızı ve şöminenin yanındaki küllerin üzerinde uyuyan öksüz...
   Devamı...
  • 'Sen Ben ve Aramızdaki Aşk'

   Yazar : Kevin Sampsell

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Sen Ben ve Aramızdaki Aşk - Kevin Sampsell Bir erkeğin ağzından bir aşkın beş yılının bütün ayrıntıları bu kitapta....
   Devamı...
  • 'Son Adım Aşk'

   Yazar : Kimberly Fisk

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Son Adım Aşk - Kimberly Fisk İKİ KAYIP RUH TEK BİR AŞKTA BULUŞURSA… Jenny, dokuz ay önce ölen nişanlısıyla birlikte...
   Devamı...
  • 'Dönüş (Cep Boy)'

   Yazar : Ayşe Kulin

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Dönüş - Ayşe Kulin erçekler acıdır; acıtır, incitir... Tam da hayatının yoluna girdiğini sandığı günlerde, önce...
   Devamı...
  • 'Şizofren Aşka Mektup'

   Yazar : Cezmi Ersöz

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Şizofren Aşka Mektup - Cezmi Ersöz Kendimi tanıyamaz olmuştum. Hangisi bendim? İçimdeki, o güzelliğiyle dünyayı elde...
   Devamı...
  • 'Üç Aşk'

   Yazar : Özlem ERYILMAZ

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   Üç Aşk - Özlem ERYILMAZ Aşk nedir? İki kişinin birbirini sevmesi midir? Yoksa ömür boyu sevilmeyi beklemek mi? Belki...
   Devamı...
  • 'İpeğin Fısıltısı'

   Yazar : LORETTA CHASE

   Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


   İpeğin Fısıltısı - LORETTA CHASE “Her şeye rağmen umudunu kaybetmeyecekti. Marcelline bir hayalperestti, entrikacıydı...
   Devamı...

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963