scorecardresearch.com Aşka Zaman Ver ve Tüm Aşk Roman ve Öyküleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Aşka Zaman Ver

Aşka Zaman Ver

Yazar : Suzanne Brockmann

Sayfa Sayısı : 200

Yayınevi : EPSİLON YAYINEVİ

Tür : Aşk Roman ve Öyküleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


ZAMANIN SINIRLARINI AŞAN
BİR AŞK HİKÂYESİ

Aklı başında bir kadın olan Maggie Winthrop, aşk hayatının bir bilimkurgu romanına dönüşeceğini asla düşünmemiştir. Fakat bir gün arka bahçesinde, donanma komandolarından eğitim görmüş Chuck Della Croce adında bir bilimadamı boy gösterir; çıplaktır ve inanması imkânsız bir açıklaması vardır: Teröristlerin Amerika''yı yakıp yıkmasını önlemek için, kendi icadı olan bir zaman makinesiyle gelecekten gelmiştir.
Maggie, üstü başı kir pas içindeki bu yakışıklı yabancıya yakınlık gösterir ama acaba ona güvenmesi doğru olacak mıdır?
Chuck''ın, üzerine aldığı misyonu tek başına tamamlaması mümkün değildir. Maggie''ye ihtiyacı vardır; ondan güzel bir kadının sahip olduğu tüm cazibeyi kullanarak, yedi yıl önceki genç halini bu trajediden sorumlu olan teknolojiyi yaratmaması için ikna etmesini ister.
Fakat Maggie aynı etkileyici adamın her iki haline de âşık olunca, hiçbir kadının karşı karşıya kalmak istemeyeceği yürek burkan bir tercih yapmak zorunda kalır: Ya tüm hayatı boyunca beklemiş olduğu bir aşkı terk edecek ya da Chuck''la kalıp onunla inşa etmeyi umduğu geleceğin yanıp kül olmasını izleyecektir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Bir Bavul Hayal'

  Yazar : Kate Alcott

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Bir Bavul Hayal - Kate Alcott Hevesli bir terzi olan Tess, dünyaca ünlü tasarımcı Leydi Lucile Duff Gordon tarafından...
  Devamı...
 • 'Milyonluk Günahkar Düet'

  Yazar : C.L. Parker

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Milyonluk Günahkar Düet - C.L. Parker Hollywood muhtemelen aşk hikâyemizin haklarını satın almayacaktı ya da isimlerimizi...
  Devamı...
 • 'Rıfkı Rıfkiye'

  Yazar : Mehmet TÜRK

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Rıfkı Rıfkiye - Mehmet TÜRK Bir cuma vakti geleyim kalbine… En güzel ezanla, en güzel duayla… Bir ses yankılansın...
  Devamı...
 • 'Çember'

  Yazar : Murat Bulut

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Çember - Murat Bulut Bu kitapta taşralı bir gencin düşlerini, beklentilerini, mutluluklarını, kırılganlıklarını ve...
  Devamı...
 • 'Küçük Bir Aşk Hikayesi'

  Yazar : Shannon Stacey

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Küçük Bir Aşk Hikayesi - Shannon Stacey Keri Daniels, ülkenin en popüler magazin dergilerinden birinde çalışan bir...
  Devamı...
 • 'Tahran’da Balayı - İran’da aşk ve tehlike dolu iki yıl…'

  Yazar : Azadeh Moaveni

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Tahran’da Balayı - İran’da aşk ve tehlike dolu iki yıl… - Azadeh Moaveni Uzun yıllardır Time dergisi için Ortadoğu...
  Devamı...
 • 'Anlasana'

  Yazar : Courtney Milan

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Anlasana - Courtney Milan Ash Turner hayatı boyunca ailesini mahveden adamdan intikam almak için beklemişti ve şimdi...
  Devamı...
 • 'Erkek Severse'

  Yazar : Nalan Güven

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Erkek Severse - Nalan Güven “Bilemiyordum senin günler geceler boyu yokluğumla savaştığını, aşktan ölüp ölüp küllerinden...
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963