scorecardresearch.com Aldığım Her Nefeste ve Tüm Aşk Roman ve Öyküleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Aldığım Her Nefeste

Aldığım Her Nefeste

Yazar : Judith Mcnaught

Sayfa Sayısı : 391

Yayınevi : EPSİLON YAYINEVİ

Tür : Aşk Roman ve Öyküleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


People dergisinin "Yüreğin Kraliçesi" adını verdiği Judith McNaught, yeni romanı "Aldığım Her Nefeste" ile Şikago atmosferine geri dönerek "Cennet" adlı kitabındaki karakterleri ziyaret ederken, yine bir aşk ve gizem hikayesi sunuyor. Yayınevimizin, "Gece Fısıltıları", "Cennet", "Kusursuz", "Mutluluk" ve "Sen Gelmeden Önce" adlı kitaplarını yayımladığı yazar, okurunu bu romanında da hayal kırıklığına uğratmıyor.

Gökyüzüne doğru yükselen görkemli görüntüsü ve mücevher gibi parlayan vitray camlarıyla Wyatt Malikanesi, karla kaplı tepenin üzerinde kraliyet tacı gibi durmaktadır. Böyle bir görüntünün, başarı ile mutluluğu simgeleyeceği düşünülse de, Wyatt ailesi uzunca bir süredir mutsuzluğun karanlığında yaşamaktadır. Paranın gücü yaşlı Cecil Wyatt''in kayıp olan torunu William''ı bulmasını sağlayamamış, polis William''ın üvey kardeşi gizemli Mitchell Wyatt''ın bu kayıptan sorumlu olduğundan kuşkulanmaya başlamıştır.

Kate Donovan, tropik bir adada kendisine hayatının en coşkulu anlarını yaşatacak olan adamın, aynı zamanda en büyük mutsuzluğu da getireceğini bilmeden, karanlık bir karizması olan Mitchell Wyatt''a aşık olur ve bir karabasanın içine düşer. Kendini ve sevdiklerini koruyabilmek için de bu büyüleyici adama savaş açmak zorunda kalır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Yeni Aşk Yeni İş'

  Yazar : Pamela Morsi

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Yeni Aşk Yeni İş Pamela Morsi Parlak bir fikir, her zaman parlak bir fikirdir. Andrea Wolkowicz, bakıma muhtaç...
  Devamı...
 • 'İntikam Ateşi'

  Yazar : Sarah Maclean

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  İntikam Ateşi Sarah Macleanl Toprakların kaderi, bir gün yeniden gerçek sahiplerinin adımları altında uzanmaktır. Michael...
  Devamı...
 • 'Aşkın Bedeli'

  Yazar : Lesley Lokko

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Eksik olan tek şey aşk mı? Küçücük bir dünyanın içine sıkışıp kalmış mı hissediyorsunuz? Yoksa hiçbir yere ait değil...
  Devamı...
 • 'Kiralık Ten (Sugar)'

  Yazar : Bernice McFadden

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Acının ve kaybedişin, affetmek ve anlayışın bir arada anlatıldığı Kiralık Ten, yeni bir yaşama adım atmaya çalışan genç bir...
  Devamı...
 • 'Hayal Kırıklıkları'

  Yazar : BETTİNA BELİTZ

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  “Seni sevdiğimi sana söyleyebilmeyi çok isterdim ama şu anda bunu yapabileceğimden emin değilim. Evet, seni seviyorum. Sadece...
  Devamı...
 • 'İncir Kuşları'

  Yazar : Sinan Akyüz

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  İncir Kuşları Sinan Akyüz Sinan Akyüz’den Yüreğinize Dokunacak Bir Kitap! Boşnak Kızın Bir Solukta Okunan Gerçek...
  Devamı...
 • 'Sürgün'

  Yazar : Maya Banks

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Sürgün Maya Banks “İskoç tarihi aşk romanlarının parlayan yıldızı.” Monica McCarty Alaric McCabe doğuştan hak...
  Devamı...
 • 'Nerdesin Aşkım'

  Yazar : Arzum Uzun

  Tür : Aşk Roman ve Öyküleri


  Nerdesin Aşkım Arzum Uzun BİRİNE AŞIKKEN, BAŞKALARI O KADAR ANLAMSIZ GELİYOR Kİ... “Keşke aşık olacağımız...
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963