scorecardresearch.com Feng Shui / Evinizi Ve İşyerinizi Feng Shui Kurallarına Göre Düzenleyerek Yaşamınızda Büyük Yaratabilirsiniz ve Tüm Anı - Anlatı - Günlük - Seyahatname Kitapları Radikal Kitap'ta!
Feng Shui / Evinizi Ve İşyerinizi Feng Shui Kurallarına Göre Düzenleyerek Yaşamınızda Büyük Yaratabilirsiniz

Feng Shui / Evinizi Ve İşyerinizi Feng Shui Kurallarına Göre Düzenleyerek Yaşamınızda Büyük Yaratabilirsiniz

Yazar : KIRSTEN M. LAGATREE

Sayfa Sayısı : 112

Yayınevi : AKAŞA YAYINLARI

Tür : Anı - Anlatı - Günlük - Seyahatname

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Neden bazı mekânlar size sıcak ve huzurlu gelir de, bazıları tam tersine sizi rahatsız eder? Evinizi ya da iş yerinizi değiştirdikten sonra aile, sağlık, iş ya da mali durumunuzda görünen olumlu ya da olumsuz gelişmeleri nasıl açıklayabilirsiniz? Bir feng shui üstadı buna hiç duraksamadan şöyle karşılık verecektir: "Yerkürede ve kozmosta iş başında olan güçler bir yerde uyum içinde, diğerinde kaos içinde olabilir." Feng shui çevremizle uyum içinde yaşayabilmek için o çevreyi belli prensipler doğrultusunda düzenleme sanatıdır. Feng shui prensiplerini evinizde, iş yerinizde -ya da yeni bir ev yaparken- uygulayarak yaşamınızı olumlu yönde değiştirebilirsiniz.
 • Binlerce yıldır Uzakdoğu''da uygulanan bu sistem son yıllarda Batı''da büyük bir rağbet görmüştür. Feng shui sanatını uygulayan bir çok insan bu uygulamalar sonucunda aile, sağlık, sevgi ve iş yaşamlarında büyük gelişmeler kaydettiklerini, yaşamlarına daha fazla mutluluk ve bolluk getirdiklerini açıklamışlardır. Günümüzde artık Batılı mimarların ve dekoratörlerin bir çoğu işlerini tasarlarken Feng shui prensiplerini göz önünde bulundurmakta, bir çok ev ve iş yeri, büyük oteller, hükümet, banka ve holding binaları feng shui uzmanlarının önerileri doğrultusunda inşa edilip döşenmektedir.
 • Bu kitap, feng shui konusunda mevcut bir çok kaynak incelendikten, bir çok feng shui uzmanıyla görüşüldükten ve bu konuda bir çok uygulama yapılıp olumlu sonuçları alındıktan sonra, sizlere en doğru, yararlı, sade ve pratik bir feng shui sistemi sunabilmek amacıyla yazılmıştır. Siz de kendi zevkinizi ve sezgilerinizi feng shui kurallarıyla birleştirerek yaşamınızı her konuda zenginleştirebilirsiniz.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  • 'Çanakkale’ nin Gözyaşları'

   Yazar : Salih Gülen

   Tür : Anı - Anlatı - Günlük - Seyahatname


   Çanakkale’ nin Gözyaşları - Salih Gülen Ne anlatıyor? Yaşanmış Çanakkale hikayelerinden oluşan çalışma savaşı tek...
   Devamı...
  • 'Kutlu Bir Diriliş'

   Yazar : Halit Ertuğrul

   Tür : Anı - Anlatı - Günlük - Seyahatname


   Kutlu Bir Diriliş - Halit Ertuğrul İnsanlara mutluluk dağıtan ünlü bir psikolog iken, hatalarım beni hızla uçurumun...
   Devamı...
  • 'Dik Dur Devrimci Ol!'

   Yazar : Hasan Kaplan

   Tür : Anı - Anlatı - Günlük - Seyahatname


   Dik Dur Devrimci Ol! - Hasan Kaplan Yeniçeltek halkı, Yeraltı Maden İş örgütlülüğüyle ilk sınıfsal bilgilerle tanışıp...
   Devamı...
  • 'Aynı Mezarın Ölüleri'

   Yazar : Özlem Lale

   Tür : Anı - Anlatı - Günlük - Seyahatname


   Aynı Mezarın Ölüleri - Özlem Lale Harika bir maceradır piyes okumak. Piyes yalnızca sahne için olmayıp her okuyanı yapımcı,...
   Devamı...
  • 'Geride Kalan'

   Yazar : Tekin Özertem

   Tür : Anı - Anlatı - Günlük - Seyahatname


   Geride Kalan - Tekin Özertem Kentlerin de yaşamları vardır kendilerince... Limanına binip gidilemeyen gemilerin demirlediği,...
   Devamı...
  • 'Hayali Sotiris Spatharis’in Anıları'

   Yazar : Sotiris Spatharis

   Tür : Anı - Anlatı - Günlük - Seyahatname


   Gölge tiyatrosu tarihi hakkında güvenilir ve çok değerli bir kaynak.
   Devamı...
  • 'Çanakkale Yadigarı'

   Yazar : Aybike Erguvan

   Tür : Anı - Anlatı - Günlük - Seyahatname


   Çanakkale Yadigarı - Aybike ErguvanNe anlatıyor?Yazarın kendi aile hikayesini satırlara taşıyan çalışma, Çanakkale Savaşı...
   Devamı...
  • 'Sade’ın Kayıp Günlüğü'

   Yazar : Marquis De Sade

   Tür : Anı - Anlatı - Günlük - Seyahatname


   Ölümünden sonra bulunan sırlarla dolu bir günlük...
   Devamı...

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963