scorecardresearch.com Negatif Enerjileri Pozitife Dönüştürmek (Cep Boy) ve Tüm Alternatif Uygulamalar Kitapları Radikal Kitap'ta!
Negatif Enerjileri Pozitife Dönüştürmek (Cep Boy)

Negatif Enerjileri Pozitife Dönüştürmek (Cep Boy)

Yazar : Tammy Sullıvan

Sayfa Sayısı : 280

Yayınevi : NEDEN KİTAP

Tür : Alternatif Uygulamalar

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Öfkelenmek oldukça sağlıklı ve normal bir deneyim; en azından arada sırada. Fakat birçok kişi bu potansiley enerjiyle baş etme yetisine sahip değil. Bazıları, öfkenin hayatlarını kontrol etmesine; diğerleri, onun şiddetini artırıp ruhlarını çalmasına izin veriyor. Gerçek şu ki; eğer pozitif ve ham enerjiye çevirmeyi becerebiliyorsanız, öfke, hayatınızı değiştirmek için çok güçlü bir araç.
- Yararlı dönüşebilen öfke ile sıradan öfke arasındaki fark
- Öfkeyi etik biçimde kullanma ve negatif karmik döngüyü uzaklaştırma
- Öfkeyi kontrol etme, dönüştürme ve serbest bırakma
- Öfkenin birçok klasik mitle ilişkisi
- Birçok durumda kullanılabilecek ritüeller
Kainatta ve her şeyde bir enerji vardır. Düşünceler bile enerjiden meydana gelmiştir. Enerjiyi yönlendirmek ve idare etmek majinin kendisidir. Şu eski sözü hatırlayın: “Ne dilediğinize dikkat edin...”

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963