scorecardresearch.com Enerjilerle Pratik Şifa ve Tüm Alternatif Uygulamalar Kitapları Radikal Kitap'ta!
Enerjilerle Pratik Şifa

Enerjilerle Pratik Şifa

Yazar : Donna Eden

Sayfa Sayısı : 504

Yayınevi : KOZMİK KİTAPLAR

Tür : Alternatif Uygulamalar

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

“Artık zihinlerin açılmasının, bedenlerin iyileştirilmesinin zamanı geldi. Doğuştan gelen şifa yeteneklerinizi okuyun, öğrenin ve araştırın.” - Dr. Bernie Siegel; “Love, Medicine and Miracles” adlı kitabın yazarı- “Donna Eden belki de tanıdığım en inanılmaz insan. Odaya girdiği anda şifa başlıyor." - Angie Dickinson- “Donna Eden''ın enerji beden çalışması, bu tarz kitaplar içinde şimdiye kadar gördüğüm en parlak, en kapsamlı ve en etkili olanı.” - Dr. Jean Houston; The Possible Human''ın yazarı- “Donna Eden''ın enerji örüntülerine dair birer durugörü gözlemleri, bedenin süptil enerjilerini yönlendirmek için fevkalade, pratik bir rehbere öncülük etmiştir.” - Dr. Richard Gerber; “Vibrational Medicine”ın yazarı- “Donna Eden, ''usta bir şifacı'' diyebileceğim birkaç uygulamacıdan birisi. Eden''ın empati, anlayış ve şifa verme yetenekleri öyle güçlü ki, her zaman hastaların sorunlarının en derinlerindeki kaynağını tespit ediyor, hayata geçirmedikleri canlılıklarını özgürleştirmelerini sağlıyor ve onlara, kendilerini sağlıklı hallerine geri götüren yolda rehberlik ediyor.” - Prof. Dr. Stanley Krippner; “Realsms of Healing''in yazarı- “Donna Eden, enerjiyi görme, hissetme ve dönüştürme yetenekleriyle milyonda bir rastlanan şifacılardandır.” - John F.Thie; Touch for Health''ün kurucusu-

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963