scorecardresearch.com İhtiyaç 2012 Ales Pratik Metodlar Konu Anlatımlı ve Tüm Ales Kitapları Radikal Kitap'ta!
İhtiyaç 2012 Ales Pratik Metodlar Konu Anlatımlı

İhtiyaç 2012 Ales Pratik Metodlar Konu Anlatımlı

Yazar : Komisyon

Sayfa Sayısı : 1376

Yayınevi : İHTİYAÇ YAYINLARI

Tür : Ales

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Sözel, Sayısal ve Mantıksal Akıl Yürütme Olmak Üzere 3 Bölümden Oluşmaktadır.

Kitabın Sayfa Sayısı 1376 Sayfa
Soru Sayısı  3200

Kalemsiz Kağıtsız Çözümler İçin, Zaman Kaybetmemek İçin, Hızlı Düşünmek İçin Pratik Metotlar Kitabın İçinde Yer Almaktadır.

Yeni Sisteme Uygun En Güncel - En Yeni Çözümlü Örnek Sorular,

Süreye Dayalı Performans Değerlendirmesi: Öğrencinin Performansını Zaman Kriterini Göz Önünde Bulundurarak Değerlendirmesine Olanak Tanıması Amacıyla Hazırlanmıştır.

Video Soru: Çözümleri Uzaktan Eğitim Yöntemiyle Yapılacak Soruların Bulunduğu Bölümdür.

Cevaplı Testler: Her Bölümün Sonunda Yer Alan Bilgileri Pekiştirmeyi Sağlayan Soruların Yer Aldığı Testlerdir.

Not: Bilgileri Kalıcı Kılacak, Çözümlerde Adaya Yol Gösterecek, Kısa Ve Çarpıcı Bilgilerin Sunulduğu Yerdir.

Çıkmış Sorular: ÖSYM’nin Sorduğu Soruların Yer Aldığı Bölümdür.

Çözümlü Testler: Adaylara Soruların Nasıl Çözüldüğünü Gösteren Ve Pratik Metotlarla Anlatılmıştır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963