scorecardresearch.com İlişkinizi Tazeleyin / Aşkınız Yeniden Alevlensin ve Tüm Aile Hayatı Kitapları Radikal Kitap'ta!
İlişkinizi Tazeleyin / Aşkınız Yeniden Alevlensin

İlişkinizi Tazeleyin / Aşkınız Yeniden Alevlensin

Yazar : Sabina Dosani, Peter Cross

Sayfa Sayısı : 232

Yayınevi : OPTİMİST YAYINLARI

Tür : Aile Hayatı

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • İlişkinizin henüz yeni ve heyecan verici olduğu, onunla konuşma fikrinin bile yüreğinizi gümbürdettiği o paha biçilmez anları tekrar nasıl yaşayabiliriz? "Artık sohbet etmek, sarılmak, hatta öpüşmek yerine her ikiniz de TV seyretmeyi mi yeğliyorsunuz? Seks konusuna gelince - bu sadece artık resmi tatil günlerine mi denk geliyor? Oysa böyle olmak zorunda değil! Birazcık çaba göstererek ve bizim pratik ve esinlendirici fikirlerimizden yararlanarak o ateşi yeniden tutuşturabilirsiniz."
 • Dr. Sabina Dosani ve Peter Cross- Siz ve sevdiğiniz: Yıllar aşk duygusunu birazcık yıprattı mı? Peter ve Sabina tutkunuzu yeniden canlandıracak ve her ikinize de neden birlikte olduğunuzu hatırlatacak 52 harika fikir sunuyor. Televizyonu kapatın, gazeteyi katlayın ve mutluluğu yaklayın. Bu Kitap Hakkında Bir Fikir Edinin Sevgilinizle akşam buluşacaksınız. Öğleden sonra izin alıp bir güzellik merkezine gitmek ne iyi olurdu, değil mi? Çoğumuz bunu sık sık yapamsak da sevdiğinizi bir başrol oyuncusu ya da star gibi karşılamanız mümkün. Sadece yirmi dakika gerek. Erkekler, bir berbere gidip sinekkaydı tıraş olun. Kadınlar, bir mağazadaki makyaj uzmanıyla ahbap olun. Ona, "İşyerimde bu halimden memnunum, ama akşamları daha çekici görünmek istiyorum" deyin. Ücretsiz olarak, en yeni yöntem ve teknikleri kullanarak sizi yeniden yaratır. Çıkarken birkaç yeni parfümü "deneyin". Artık onu büyülemeye hazırsınız.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963