scorecardresearch.com AÖF SESLİ EĞİTİM SETİ 3. SINIF MALİYET MUHASEBESİ ve Tüm Açıköğretim Kitapları ve Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
AÖF SESLİ EĞİTİM  SETİ 3. SINIF MALİYET MUHASEBESİ

AÖF SESLİ EĞİTİM SETİ 3. SINIF MALİYET MUHASEBESİ

Yayınevi : .

Tür : Açıköğretim Kitapları ve Setleri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Dershane hocaları ile tüm konu anlatımları, soru çözümleri bu setle sizlerin oluyor. Türkiye''de bir ilk olan 3. SINIF MALİYET MUHASEBESİ ile başarınızı % 100 arttıracaksınız. Bir düşünün mezun olmaya az kaldı. Hayalleriniz gerçek oluyor.

Maliyet Muhasebesine Giriş; Maliyet Muhasebesi Sistemleri ve Maliyetlerin Akışı; Direkt Hammadde Giderleri; Direkt İşçilik Giderleri; Genel Üretim Giderleri ve Faaliyete Dayalı Maliyetleme; Giderlerin Gider Merkezlerine Dağıtımı; Hizmet Merkezi Giderlerinin İşlem Gider Merkezlerine Dağıtımı; Mamul Maliyetinin Saptanmasında Sipariş Maliyeti Sistemi; Mamul Maliyetinin Saptanmasında Safha Maliyeti Sistemi-Tek Safhalı-; Safha Maliyeti Sisteminde Mamul Maliyetinin Saptanması-Çok Safhalı-; Firelerin Hesaplanması ve Muhasebeleştirilmesi; Tekdüzen Maliyet Muhasebesi Sistemi.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963