scorecardresearch.com İlkumut Aös 2. Sınıf 3 Ders Set (İstatistik - Muhasebe Uygulamaları - İktisat Teorisi) ve Tüm 2.Sınıf Kitapları Radikal Kitap'ta!
İlkumut Aös 2. Sınıf 3 Ders Set (İstatistik - Muhasebe Uygulamaları - İktisat Teorisi)

İlkumut Aös 2. Sınıf 3 Ders Set (İstatistik - Muhasebe Uygulamaları - İktisat Teorisi)

Yayınevi : .

Tür : 2.Sınıf

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

İLKUMUT AÖS 2. SINIF İSTATİSTİK VCD SETİ (18 + 1 KİTAP)
Öğrenciler, Açıköğretimliler bu setle zaman kazanacak, çalışma saatlerinizi siz belirleyeceksiniz. vakitsizlik, konu arama ortadan kalkıyor. İstediğiniz dersler elinizin altında. evinizdeki ilk dershane olan AÖS 2.SINIF İSTATİSTİK ile cevaplayamayacağınız soru kalmayacak. Kalıcı zaferlerin tek adresi. AÖS setleri.
İLKUMUT AÖS 2.SINIF İKTİSAT TEORİSİ
Açık öğretimliler sınavda kesin başarı için AÖS 2.SINIF İKTİSAT TEORİSİ tek yardımcınız. Sınav sitresini geride bırakın. Kaygılı bekleyişler bu setle sona eriyor. Açık öğretimliler sınıfta kalmayı unutun. İktisat teorisindeki Monopol piyasa, Arz-Talep eğrisi, Rekabet Teorem konuları bu setle aydınlanıyor.
İLKUMUT AÖS 2. SINIF MUHASEBE UYGULAMALARI
Dershane hocaları ile tüm konu anlatımları, soru çözümleri bu setle sizlerin oluyor. Türkiye''de bir ilk olan AÖS 2. SINIF MUHASEBE UYGULAMALRI ile başarınızı % 100 arttıracaksınız. Bir düşünün mezun olmaya az kaldı. Hayalleriniz gerçek oluyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963