scorecardresearch.com Açıköğretim Genel Muhasebe Görüntülü Eğitim Seti 2010 ve Tüm 1.Sınıf Kitapları Radikal Kitap'ta!
Açıköğretim Genel Muhasebe Görüntülü Eğitim Seti 2010

Açıköğretim Genel Muhasebe Görüntülü Eğitim Seti 2010

Yazar : ...

Yayınevi : .

Tür : 1.Sınıf

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Bu setle sınavdan geçmek artık  çocuk oyuncağı oluyor. Görüntülü eğitim setlerimizin sayesinde anlatılanları  anlamak çok daha kolay hale geliyor.

- Eğitim Setimiz en yeni teknoloji ile geliştirildi tamamen canlı video çekimleri ile stüdyo  ortamında hazırlanmıştır.
- Amacımız hiçbir alt yapısı olmayan öğrencilerin sıkılmadan yorulmadan hocamızı  izleyerek konuları anlamasıdır.
- Açıköğretim Setimiz tamamen konu anlatımlı olup her ünitenin sonunda anlatım  yapılan ünitenin soruları çözülmekte ve çözüm yolları uygulanmaktadır.
- Ayrıca derslerin üniteleri bölümlendirilmiştir, yani çalışırken hangi üniteye  çalıştığınızı bileceksiniz.
- Film izler gibi ders izleyeceksiniz.
- Soruların daha kolay anlaşılması için hocalarımız sorulara geçtiği zaman  sorular ekrana verilmekte ve doğru cevaplar açıklandığı zaman cevap şıkkı  işaretlenmektedir. Böylece kitap gerektirmeden ekrandan soruları takip  edeceksiniz.
- Ders çalışırken kesinlikle sıkılmayacak ve bunalmayacaksınız.
- Hocalarımız derslerin püf noktalarını özellikle belirtmektedir, en çok soru  gelen ünite ve konuları özellikle daha fazla izlemeniz gerekmektedir.
- Derslerimizin anlatım süreleri konulara göre  değişmektedir. Önemli konulara daha çok yer ayrılmıştır.
- Eğitim setimiz dvd formatında gelmektedir. Her dersin TAM DOLU tek dvdsi  bulunmakta olup, bilgisayarda çalışmaktadır.
- Ortalama dersin süresi 5-6 saat arasındadır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963